| CowboyxD a întrebat:

Cit timp pe zi trebuie sa stau atirnat la bara ca sa cresc in inaltime...(Am 16 ani 1.81-1.82m)

3 răspunsuri:
| Mαяуßăăღ a răspuns:

Stai cat vrei ca stai degeaba laughing Daca ai peste 1.80 la 16 ani esti bunaciune, ce mai trebuie sa cresti?! Si in plus. daca stai la bara n-o sa-ti faca oasele sa creasca. tongue

| Frumusiha_Violeta_1997 a răspuns:

Parerea mea este ca esti destul de inalt la varsta ta... dar daca vrei sa ma cresti stai maxim jumatate de ora pe zi... nu exagera. happy

| SirAnarchyOSD a răspuns:

Nu cred ca atarnatul la bara te ajuta. Cred ca exista suplimente pentru asta. Poti sa astepti ca oasele sa creasca de la sine.