| DIVERGENT a întrebat:

Ce combinatie va atrage cel mai mult la persoanele de sex opus: par blond cu ochi albastri, par saten cu ochi verzi sau par brunet cu ochi caprui?

10 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Inteligenta cu personalitate happy

| Seepty a răspuns:

Pe mine ma atrage: parul, ochii, inaltimea, greutatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! par blond cu ochi albastri si par negru cu ochi albastri sau caprui!winking

| Carmen100 a răspuns:

Cel mai mult conteaza caracterul persoanei, ca nu conteaza ca e Fat-Frumos in cazul in care se poarta ca o maimuta.
Dar totusi parul blond cu ochi albastri si cel saten cu ochii verzi arata binehee hee

| Fantastic7 a răspuns:

Mă atrag mai mult combinațiile pe care le au în cap, decât ce e la vedere.

| SweetChild1 a răspuns:

Mă interesează mintea în combinație cu comportamentul.

| DIVERGENT explică:

Imi pare rau daca m-ati inteles gresit. Stiu ca frumusetea vine din interior si nu conteaza cum arata o persoana atat timp cat are calitati sufletesi frumoase si un sufletu bun.
Eu am pus aceasta intrebare pentru a afla cam care sunt preferintele voastre in general.
Imi cer scuze daca v-am dat impresia ca pentru mine conteaza aspectul fizic.
Chiar nu este asa.
Ok, poate chiar este o intrebare banala. happy
Sorry!

| AnonimulCurios a răspuns:

Par blond cu ochi albastri

| Shattered a răspuns:

Fara suparare, dar, pentru mine, intrebarea ta e banala, un non-sens. Frumusetea vine din interior.