| anonim_4396 a întrebat:

Citi frati surori are Miley?

3 răspunsuri:
| Simonyka a răspuns:

Are 2 surori : Brandi Cyrus, Noah Lindsey Cyrus

si 3 frati Christopher Cyrus, Trace Cyrus, Braison Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi are doua surori si trei frati, iar unul dintre frati ( Trace Cyrus ) e cantaret, din cate imi amintesc are vreo 25 de ani, tipu are multe tatuaje! Mai are pe Christopher Cyrus si pe Braison Cyrus, dar despre ei nu stiu prea multe! Stiu ca mai are si sora mai mica Noah Lindsey Cyrus, dar despre ea nu stiu prea multe, tot ce stiu e ca vrea sa se faca actrita si a jucat in cateva filme + a cantat cu Miley pe scena de ziua ei ( de fat a dansat ). O mai are si pe Brandy, aia i-a fost chitarista un timp, dar acum are trupa ei.

In total frati + surori = 5 Imi dai fundita? Ti-am dat si detalii big grin!

| Pika40 a răspuns:

Eu stiu ca are o surioara mai mikutza care si ea a jucat prin desene si filmehappy