| Diia94 a întrebat:

Ciudat. Stiti ca au spus la tv ca luna se va vedea altfel... dar uitati-va atent la ea. Nu observati ceva diferit? Parca se vede o fata de om mirata. Sincer. Nu am innebunit:d. Prima data nu mi-am dat seama...dar apoi m-am uitat foarte atent si mi s-a parut asa. In fine. Vedeti?

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Tocmai acum m-am uitat si eu daca tot ai zis si ai dreptate :-s.

| Tynnna a răspuns:

Luna arata exact la fel. maine seara se va vedea mai mare, nu diferita big grin daca stai sa te uiti la ea poti sa iti imaginezi multe, chiar si fata unui om mirat. mie mi se pare mereu ca vad un om care pare ca joaca hora, dar nu are cap laughing

| BogdySS a răspuns:

Eu stiam ca duminica seara va fi luna cea mai mare din acest an, deoarece este foarte aproape de pamant si este si luna plinabig grin

| Diia94 explică (pentru BogdySS):

Aa ok ....deci duminica. Dar orqm m-am uitat p balcon si mi s-a parut ciudat:d Si e frumos :d

| CookieCookie a răspuns:

Pai luna inainte avea o fata trista, mai mult ganditoare si melancolica, dar acum chiar nu vad nimic schimbat...