| DeutzaMika a întrebat:

Cium pot sterge o pagina creata pe fb? Cel mai explicit raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Alegi pagina care3 vrei sa o stergi
te duci pe pagina ta, alegi Use facebook ca vocea iubirii acesta e exemplu. deci te loghezi pe pagina ta.
dupaceea dai click pe EDITEAZA PAGINA
dupa ce ai dac click pe editeaza pagina, vezi ca jos o sa iti scrie
Şterge Pagină: Şterge Stiati ca?
Ssalveaza modificarile - Renunţă

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

1. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".

2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.

3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"

4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

Ai grija, deoarece nu mai poti sa "readuci la viata" pagina stearsa.