| deealove a întrebat:

Cine are jurnalul hannah montana si a scris in el....add la id asta d mess deeayu_iloveyou ca sa mai vb

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asta e id d mess roxi_dulcica09 vb da

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scris in el despre miley si despre hannah deoarece imi place mult dar am cris si despre alte chestii cum ar fi despre mine despre familie prieteni si mai multi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu marilena! sunt fana nr 1 a hannei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am. e superlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pqahgxgs xfgvdsgxtsvx vsgxvdfxvxfzxvxfgxfxcvxcsfvz gdgdgdgdgd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am id s-au jurnalul ei da id meu este nadamanolea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am si vb acum cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este id meu meme stoica_meme stoica smeket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M jjoj yty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carei parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhai maturizati va naiba va place HANAH MONTANA o "DETEST"doamnhee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ceva cand vei fi mare si flori vei culece sati aduci aminte caam fost colece

| AlinaNicolae a răspuns:

Prosti cui nu-i plc hannah montana i love hannah

| AlinaNicolae a răspuns:

Sunt fanul nr 1 al ei si serios sunt obsedata de ea + mai am si fan clubul hannah montana contact pentru a intra in club:facebook nume Edrftygh Gh, id clubul_hannah_montana@yahoo.com

| Mihaela5634 a răspuns:

Eu il am... si da, am scris in el. nu e cine stie ce... mai am si "chestia aia de aplicat pe haine" nici aia nu e cine stie ce.winking