| Eduard99ant a întrebat:

Cnimi spune si mie cum sa pun poza la profil funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In meniul portocaliu din stanga, unde este scris:
Vizualizare profil
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Intrebari favorite
Prieteni
Notificari
Logout,
dai click pe "Editare profil". Ultimul camp se numeste "Selecteaza imagine profil". Click 'Browse', selecteaza poza. Pasul din urma este sa dai "Salveaza profilul".
O zi buna!
NOTA: Va dura cateva ore/zile pana iti vei putea vedea poza, pana se actualizeaza datele. Nu te speria daca nu iti vezi poza de profil

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Simplu te duci la Editare profil si acolo unde scrie Browse acolo alegi poza si gatahappy

| AlissaDăăă a răspuns:

Te duci la editare profil si dai jos si o sa iti apara un buton pe care scrie "browse" dai click pe el si selectezi poza pe care o vrei. Apoi trebuie sa astepti cam 1 zi ca sa apara la profil, la mine asa a fost :d