| anemona18ida a întrebat:

Consideerati ca trebuie sa va potriviti la pat cu persoana iubita ca o relatie sa mearga? sau daca nu va potriviti va despartiti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este și asta parte integrantă dintr-o relație bazată pe sentimente!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Majoritatea persoanelor vor sa fie compatibilitate la pat, daca nu le merge treaba, schimba perechea. Despre mine nici nu mai zic, ma cunoaste deja TPU.

| Maiiiiia a răspuns:

Nuuu

| anemona18ida explică:

Pai eu nu te cunosc spune mi mai multe despre tine pe acest subiect