| ѕოiℓε01 a întrebat:

Considerati fetele cu ochelari urate?

Răspuns Câştigător
| EsarfaRozZ a răspuns:

Intrebarea asta cred ca a fost adresata baietilor. Sunt fata, nu conteaza, tot o sa iti raspund.

Un baiat care te place, te place si cu ochelari, sa stii draga mea. Cel care zice ca nu te place din cauza ochelarilor, e clar, acela este un baiat care se uita doar la partea exterioara, fizica, si e clar ca nu te merita. Nu spun ca aspectul exterior nu conteaza deloc. Dar prea putin. Cel mai mult conteaza sa va intelegeti, chiar daca unul dintre voi are ochelari, asta e o chestie banala, si nu tu ai ales sa i porti, ci asa trebuie.

Fetele cu ochelari nu sunt deloc urate. pentru mine, ''uratenia'' unei fete vine din interior. poate ea sa fie miss world, daca e fitoasa, curva orasului, nesimtita, etc...big grin intelegi? si la fel si pentru baieti. poate sa fie el cel mai frumos si aratos baiat din scoala, daca e nesimtit, vorbeste urat, etc, nu are ce vb cu mine.

Persoana de langa tine te va placea asa cum esti, cu ochelaribig grin
Si eu am ochelari, de la 3 ani ii port, si pot zice ca niciodata asta nu a fost un ''obstacol'' pentru mine. Am avut parte de baieti extraordinari, care nu s-au legat de acest lucru. E copilareste sa spui ca nu iti place o fata pentru ca are ochelaribig grin

Deci...big grin Succes!:*:*

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de situație...
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Eu am ochelari, si nu ii port...sad

| Cσσкiє a răspuns:

Nu, am o colegă cu ochelari şi chiar o aranjează. Trebuie să'ţi iei o formă care să te avantajeze. happy

| Ana a răspuns:

Nu

| Fllorentina a răspuns:

Nu, inca deloc... mi se par chiar foarte dragutalove struck au ceva-ul ila care te impresioneaza, trebuie sa ne gandim ca la altele le lipseste o mana sau un pikior sau mai stim noi ce, si noi ne vaitam pentu un nimic ( ca purtam ochelari, ca ne vedem grase, sau ca avem pistrui ) Fetele cu ochelari sunt spekiale si daca chiar urasti ochelari al 18 ani poti purta lentile si ai rezolvat problema

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Nu normal ca nu.adica daf ea e frumoasa fara ochelari este si cu ochelari frumoasa...depinde si de care.nu dinaceea fund de borcan

| Dominicc a răspuns:

Nup happy Mi se par atractive tongue

| 4b a răspuns:

Nu nu nu...si fratemiu are ochelari si e frumoasalaughing cu totii suntem mumosiwinking

| Anduciu a răspuns:

Mie mi-a spus un coleg :"Esti mai misto cu ochelari!"laughing
Altuia ii place cum imi ridic ochelarii pe nas.
Trebuie doar sa ai incredere in tine, restul vine de la sine.

| xxdd a răspuns:

Nuno talking

Heey. si eu port ochelari si chiar imi place cum imi sta chiar multlove struck Cand i-am luat nimeni din clasa nu avea, dar le placea cum imi statea. Dupa aceea mai multe fete au inceput sa-si ia ochelari si parca devenise moda cu asta smug
Si unele fete sunt chiar atractive cu ochelari smug love struck

| L7L a răspuns:

nu

| darrio2007 a răspuns:

Nu

| Simona a răspuns:

Bineinteles ca nu
si eu am o colega care poarta ochelari si chiar e simpatica

| George1510 a răspuns:

Nu. Frumusetea unei fete vine in primul rand din interior, aspectul exterior conteaza mai putin (in viziunea mea).

Sarbatori fericite tongue

| NeverTooLateee a răspuns:

Doamnee fereste nu happy

cine considera asta nu stie ce e frumos happylaughing

| Nu a răspuns:

Depinde. Unora le sta bine, altora nu. Dar eu unul nu judec dupa asta... ca la urma urmei trebuie sa-i poarte.

| lovepiink a răspuns:

Heei! Eu am ochelari!laughing

| s0w30n3 a răspuns:

Nu, nu ii baga in seama pe cei care spun ca fetele cu ochelari sunt urate, doar isi bat joc deoarece nau minte...

| g3orgiana16 a răspuns:

Nubig grin

| ThinkPinkBb a răspuns:

Eu port ochelari si chiar imi sta bine cu ei desi uneori as vrea sa am lentile de contactwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu consider nicio persoana cu ochelari urata. Este o prostie. Consider doar ca are probleme cu ochii.

| apocalypsa2323 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu ochelari mi se par mai atragatoare si mai inteligente