| danaieladaniela a întrebat:

De ce baietii in general cred ca fetele cu ochelari sunt urate? Chiar nu inteleg...

Răspuns Câştigător
| Unanonimoarecare123 a răspuns:

Din punctul meu de vedere(al unui baiat) consider ca fetele care poarta ochelari sunt cu MULT mai interesante( tine si de culoarea ramii ). Acu' doar nu o sa intrebi un copil de 7 ani ce crede despre fetele cu ochelari, dar in general sunt misto tipele cu ochelari

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exceptand prostanacii de 14 si sub 14 ani n-am auzit vreun baiat sa zica asta, poate doar de fete care chiar is urate si atunci ochelarii doar nu le-or infrumuseta laughing)

| Andreeush a răspuns:

De ce crezi asta?
O fată e frumoasă și cu ochelari, important e să știe cum să scoată asta în evidență.

| danaieladaniela explică (pentru Andreeush):

Pai asta am vazut...si auzit timp de 7 ani

| aXy99 a răspuns:

Nu este adevarat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Port ochelari de ani de zile și n-am auzit în viața mea așa ceva laughing.

| Plato a răspuns:

Ce stupid... de unde ai dedus?
Afirmatii fara rost.

| Goete a răspuns:

O fata cu ochelari e mult mai sexy

| danaieladaniela explică (pentru Goete):

Poate in perspectiva ta.

| Goete a răspuns (pentru danaieladaniela):

Bineinteles ca in perspectiva mea, dar banuiesc ca sunt multi care gandesc la fel.
De un lucru poti fi sigura, nu esti mai urata cu ochelari, sunt convins

| IgnatVictor a răspuns:

Daca majoritatea baietilor pe care i-ai intalnit sustin asta, nu inseamna ca este necesar adevarat.

| danaieladaniela explică (pentru IgnatVictor):

Stiu dar cand eram mai mica isi bateau joc de mine

| IgnatVictor a răspuns (pentru danaieladaniela):

Imi pare rau pentru tine. Si eu cand eram in scoala genereala nu trecea zi fara sa fiu insultat pe seama defectelor mele, mare parte fizice. Pe tipii aia nu ii puteam numi colegi. Iti faceau rau cu placere; si tie si obiectelor tale, iar dirigintele dormea pe el.
Stiu cum este sa fii tinta unor "agresori" de genul. Dar in viata trebuie sa rezolvi problemele asta, eu ii lasam in pace (mai putin cand imi atacau bunurile personale), insa ma bucur ca au trecut vremurile acelea.

| Mynameis93 a răspuns:

Deoarece consideră că au un defect. Totuși, e o mare prostie, deoarece e o problemă medicală.

| Kleb a răspuns:

Mie mi se par destul de dragute fetele care poarta ochelari...Nu m-ar deranja daca prietena mea ar purta ochelari

| BUNNYMAN a răspuns:

Deoarece le ascund mici trăsături frumoase.
Depinde de ochelarii pe care ii poarta,
Trebuie sa ai niste ochelari care sa te avantajeze.

| alexarosu a răspuns:

Mie mi se zice că atât dubios fără. (S-a obișnuit toată lumea cu mine ochelarista) Sa stii ca băiețiilor de fapt le plac fetele cu ochelari laughing

| los1 a răspuns:

Eu sunt baiat si cred ca fetele cu ochelari sunt dragute