| TPU.ro a întrebat:

Continuam votarea userului anului 2019!
Dragilor, imi pare rau, insa a fost o problema si sistemul de votare s-a oprit mai devreme decat ar fi trebuit. Acest lucru nu a influentat si nu influenteaza in nici un fel voturile, doar perioada.

De aceea, am hotarat sa prelungim votul pana pe 14 ianuarie, 23.59. Cei care nu au votat o pot face acum.
Nu uitati ca puteti tot pana pe 14 sa comentati si cu numele castigatorului si punctajul obtinut pentru a castiga premiul surpriza.

Am revenit: Userul Anului 2019 este sadrian, iar cel mai activ user nou este Bizon95. Premiul Surpriza este castigat de ChiftelutaCrocanta2.

51 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Sofis 10000 de puncte laughing

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, iti dau dreptate.
Este suficient sa fie afisat doar confirmarea votului.

| LoveSleep a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da. Cam așa ceva. Doar că nu înjur doar pe x, y si z, ci pe x, y, z, l, m, n, o, p, q, a, b, c și e. Și f și g. Gata.
E un fel de "The purge TPU".

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Unde putem vedea clasamentul cu numărul de voturi pe care l-a primit fiecare? De ce nu s-a făcut anunțul ca lumea, ci ați dat doar un edit mic, acolo, cu frică? Dacă modificați începutul postării era altă treabă. Care-i premiul? Sper că nu primește mai mult de o ciorbă gratis. NU merită.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru suntserios):

Userul Anului 2019 este sadrian, iar cel mai activ user nou este Bizon95.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru supadeceapa):

Macar nu e Ray sau Ioneasca.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru suntserios):

Corect. Sper că premiul nu consta decât într-o ciorbă veche de 3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar puneti-ne dovada ca eu nu cred ca sunt atatia handicapati care au votat bosorgu

| siriusblack98 a răspuns:

Nu stiu de ce un om intreg la cap ar vota cu sadrian.Individul da numai raspunsuri aiurea si seci care nu ajuta pe nimeni.50% din raspunsurile lui sunt ''Nu stiu, cauta pe google''.

| TPU.ro explică (pentru supadeceapa):

Am postat dovada aici https://bit.ly/369E8Z5
Pentru ca acesta nu este un articol, nu aveam cum sa incarca poza decat pe un site extern. Am preferat sa urc dovada pe intrebarea articol in care anuntam inceperea perioadei de votare.

Premiile sunt precizate si ele https://bit.ly/2tr88CF.

Zi frumoasa, Cristina

| TPU.ro explică (pentru anonim_4396):

Acelasi raspuns postat mai sus ti-l las si tie.
Am postat dovada aici https://bit.ly/369E8Z5
Pentru ca acesta nu este un articol, nu aveam cum sa incarca poza decat pe un site extern. Am preferat sa urc dovada pe intrebarea articol in care anuntam inceperea perioadei de votare.

Zi frumoasa, Cristina

| Simpatic a răspuns:

Eu multumesc celor care m-au votat si am fost acolo pe lista, nu-mi pasa cat de putin ca n-am castigat nimic ci ca sunt persoane care ma simpatizeaza pentru mine acesta este castigulwinking

Cat despre "bosorog" ii doresc sa asculte muzica multa si buna la sistemul AKAI, dar nu muzica lu feciorasul lui ci muzica produsa de baietii mei.
Cu respect, Simpatik

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru TPU.ro):

O zi trista pentru TPU cand a devenit userul anului un personaj care la o singura intrebare a folosit cuvantul handicapat de 30 ori ca sa caracterizeze persoanele gay.
Trist pentru TPU ca sustine asemenea mentalitati in anul 2020.

| Yurisa a răspuns (pentru suntserios):

Chiar asa sad mai bine ma propuneati pe mine: si frumoasa si desteapta

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Yurisa):

Si modesta

| Yurisa a răspuns (pentru suntserios):

Întotdeauna laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Yurisa):

Si devreme acasa...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Simpatic):

Voi asculta muzică simfonică.
Dar dacă feții tăi frumoși produc și ei, dacă îmi trimiți linkul, o să încerc.

| Simpatic a răspuns (pentru sadrian46):

Nu va place muzica noastra, baietii mei nu fac muzica cultawinking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Simpatic):

Dar te rog frumos, de unde știi ce muzică îmi place și ce nu. Am fost și la concerte punk, de bună voie și nesilit de nimeni. Așa, că, te rog, linkul.

| Thecurious a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine-i bosorogu'?