| äπđÿ a întrebat:

Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca bunavoie si ingerii sa iti stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate. Bucuriile vin din lucruri marunte, linistea vine din credinta si fapte. Caldura sarbatorilor vine din sufletele noastre! La multi ani! Ptr tot TPU si pentru toti prietenii mei caldura dragoste si tot ce va doriti!

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Iti doresc un Craciun fericit!
Craciun fericit tuturor celor de pe TPU! Tot ceea ce va doriti sa se indeplineasca.
Iar Noul An sa va aduca, cat mai multe bucurii si impliniri, iar toate, dar absolut toate dorintele voastre sa se transforme in realizari!