| InLove a întrebat:

Cred ca ait vazut ca a aparut, acum, mai nou, o pasta de dinti " signal, white now " iar in reclama, arata ca ti se albesc dintii aproape instantaneu, dap. cu siguranta exagereaza, dar vreau totusi parerea vostra, si mai ales de la cei care au incercato, pentru. as fi tentata si eu! big grin dau fundita, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit d la prietena mea, merge, arata vizibil mai albi. faza e ca trebuie sa te speli 2min si ca e temporar, gen dupa ce mananci se duce efectul... da asa e super tare faza daca ai o intalnire sau ceva chiar arata mai albi

care e faza cu fundita? tongue dau si eu laughing

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Am folosit-o eu, dar, nu e cine stie ce.Trebuie sa te speli zi de zi cu ea, dintii nu se vor inalbii intr-o zi.Trebuie folosita zilnic. baftahappy

| koool a răspuns:

Da sigur, asa scrie si la colgate si la toate oh go on vrajeli.
Nici una nu e adevarata. Iti recomand "Vademecum" Este testat chatterbox. si este un produs german.
Dar faci cum vrei, scump nu este, este mai scump colegate decat vademecum laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E f ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dreamsaremyhope... ea si-a luat-o din Carrefour, dupa am fost si eu si mi-am luat de la cora ca e mai aproape de mine.
acum vad ca au si concurs pe site http://www.zambetulsignal.ro/concurs
mersi daca dati vot pentru fotache ionut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat si eu acum vreo 2 saptamani pasta asta de dinti si mi se pare chiar buna, faza e ca trebuie sa te speli de mai multe ori pe zi nu doar o singura data, asta ca sa se vada efectul