| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Cred ca mama nu a clatit bine cana care a spalat-o si cred ca a ramas detergent de vase ( avea gust ciudat apa) e de la robinet cum nu e buna poate avea ea gustu asa sau chair nu era clatitita bine cana? :-s

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Daca are gust parfumat inseamna ca a ramas niste detergent in cana, in orice caz bea si tu o cana de lapte si o sa fie totul bine.winking

| Dana211 a răspuns:

Asta trebuie sa iti dai seama singur/a ca tu stii ce gust avea. E posibil sa fie si de la robinet pentru ca de multe ori apa care vine nu e buna

| Robertty a răspuns:

Simplu si eficient,, dupa ce m ai spala maicata cana pune apa minerala in ea nu de la ghiuveta,, ca nu e sanatosa,, si afli raspunsu,,!