| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Cred ca mama nu a clatit bine cana care a spalat-o si cred ca a ramas detergent de vase ( avea gust ciudat apa) e de la robinet cum nu e buna poate avea ea gustu asa sau chair nu era clatitita bine cana? :-s
Gust asa sec avea

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Băi, cel mai probabil era clătită bine cana. Şi mie mi s-a mai întâmplat. Uneori, apa de la robinet are gust de clor sau alte... minunăţii.
De aia nu beau eu apa de la robinet big grin.

| mat31new a răspuns:

Eu zic ca e de la apa. si eu am patit de avea gust a rugina sau a clor.

| DascaluViorel a răspuns:

Uneori dupa ce speli o cana cu detergent de vase ramane o perioada scurta mirosul detergentului si iti da inpresia ca si apa are un gust ciudat dar e totul in regula