| jamaikanu93 a întrebat:

Cred ca multi dintre voi ati vazut inception,bine eu nu l-am terminat,m-am uitat la mai mult de jumate si nu prea am inteles mare lucru, mi l-a povestit un prieten, si dupa ceva timp am avut VIS-IN VIS. vi s-a intamplat? ce parere aveti?

1 răspuns:
| GreenEyed a răspuns:

Buna! Am vazut Inseption si am si avut ceea ce tu numesti "vis in vis".Nu au legatura unul cu altul.Cred ca e foarte ciudat sa ai un astfel de vis.dar nu inseamna nimic.