| mihai_2762 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Inception?

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Misto. Mi-a placut. Un alt Leonardo DiCaprio parca, numai e acel romantic.In fine recomand filmul.In cazul in care inca nu-l aveti descarcat inca il gasiti pe http://freewebsitetodownloadmovies.co.cc

1 răspuns:
| MajorAsshole a răspuns:

Nu descarcati filmul asta! Este ATAT de genial incat nu merita descarcat. Va rog, mergeti sa il vedeti in cinema, este cel mai bun film produs in toate timpurile! De fapt, nu este un film. este.geniul intruchipat.Atat.