| VanillaJaguar a întrebat:

Credeți că o relație de prietenie din copliărie poate dura toată viața?
Părerea mea e că nu. E imposibil ca doi oameni să o ia pe aceleași drumuri mereu.

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Normal că poate.

Dacă amândoi vor asta, bineînţeles. Eu încă sunt destul de tânăr dar ştiu sigur că mai există persoane care ajunse la bătrâneţe mai păstrează legături de prietenie în aşa fel.

| MaliciousDeath a răspuns:

Se poate, nu e nevoie sa generalizezi.Au fost cazuri, vor fi cazuri.
Si nu e nevoie sa o ia pe aceleasi drumuri.E de ajuns ca dumurile sa se intersecteze uneori.

Răspuns utilizator avertizat
| Io4 a răspuns:

Bineînțeles ca dahappyse poate. Îți spun din propria experientahappy și ce dacă nu ai aceeași ocupație.dar faptul ca păstrezi legătura și puteți sa va sfătuiți sau etc. înseamnă cevahappy

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Da este posibil.Nu conteaza ca nu o iau pe acelesi drumuri sau ca nu se mai vad in fiecare zi sau chestii.Ideea e sa se inteleaga bine si atunci cand se intalnsc sa aiba un subiect comun de discutie.

| llMeowll a răspuns:

Eu am o prietena care e uncia si pot spune ca e prietena ideala era sa o pierd din cauza unei fete. care era o scorpie dar nu am pierdut-o am luptat si am castigat am fost alaturi de ea si ea de mine iar aceea prietena i-a spus scorpiei pe care o cheama Andreea ca "Andreea eu si Diana (eu sunt Diana) avem mai mult de cat un inceput" si acum suntem prietene si vrem sa pornim pe acelasi drum. o sa ne mutam impreuna si o sa avem acceasi cariera... soo keep calm orice e posibil