| bubu26 a întrebat:

Credeam ca ma place pe mine, avand in vedere ca imi dadea semne, dar acum am aflat ac se deadea la amica mea si ma simt foarte trista. M-am mai si certat cu el sia cum nu vorbim de loc. Ce ar trebui sa fac? Sa ma impac cu el sau sa-l uit si sa nu mai am nimic cu el nici un contact?

2 răspunsuri:
| Alexaa_4438 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa il uiti, dar totusi cand mergi e strada si il vezi sa il saluti dar nimic mai mult.Sa te comporti cu el doar ca o simpla cunostinta.

| bebitza12 a răspuns:

Am trait o experienta asemanatoare si nu a fost usor dar am acc ca nu ma place chiar daca mi-a dat semne si acum suntem foarte buni prieteni ...eu zic sa te impaci cu el dar sa nu te mai gandesti la el ca la un posibil iubit ci doar ca la un bun prieten