| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si chiar nu stiu ce sa fac.Mie imi place de iubitul unei prietene, de fapt a fost cea mai buna prietena, initial eu trebuia sa fiu cu el dar s-a bagat ea asa ca m-am dat la o parte..Intr-o seara cand ei s-au despartit, el a inceput sa se dea la mine si nu l-am refuzat..trebuia sa fim impreuna.Am stat cu el pe banca din fata portii mele pana la ora 3 jumate noaptea si ne alintam,ne tineam de mana,ne tineam in brate, ne-am facut semne pe gat, ne-am pupat si la sfarsit..cand ne-am ridicat am stat vreo 20 de minute in bratele lui si imi zicea ca o sa ii fie dor de mine si ca o lasa pe prietena mea unuia care o iubeste mult si el ma ia pe mine,si am fost de acord,iar a doua zi se impacase cu fata aia.Ei ii zicea ca e cu ea si mie imi zicea ca e cu mine si cand am aflat adevarul m-am retras pentru ca el chiar e indragostit de ea si nu am vrut sa ii despart.i-am acoperit minciunile,iar dupa cateva zile ne-am certat din mai multe chestii si nici in ziua de azi nu ne mai vorbim,dar le zice celor de la tara ca,cand o sa ma duc inapoi se va impaca cu mine, cand s-a certat ultima oara cu fata aia el a vrut sa ne impacam, dar eu nu am vrut..si intrebarea este:Cand ma duc la tara ar trebui sa ma impac cu el? Toti zic ca nu o sa rezist si o sa il iert si nu vreau sa par o fraiera pentru ca il iert asa usor, chiar nu ii pot rezista.Deci,sa il iert sau nu? si inca o intrebare este. Oare a tinut la mine macar putin?

1 răspuns:
| ArianaDeea a răspuns:

Nu trebuie sa te impaci cu el sub nicio forma rolling on the floor Ar trebuii sa ii zici asta si prietenei tale si daca va certati nu te intrista, toate se termina pana la urma *o zic din experienta*. Si nu cred ca el a tinut la tine, ai fost doar de distractie