| pitikaaaa a întrebat:

Credeti ca Adam a fost prost ca si-a ascultat femeia? cu Argument

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu se lua dupa ea poate nu existau persoane nenorocite in lumea asta

| Rukhsandra a răspuns:

Nu cred ca era prost... cred doar ca Eva avea o putere mare de convingere si la manipulat pe Adam sa faca cum vrea ea...

lolita
| lolita a răspuns:

Eu cred ca cei care au inventat asa ceva au fost prosti dand vina pe femeia de toate nenorocirile ce se intampla pe pamant. sa fim seriosi, din cauza unui mar exista razboaie, boli, suferinta etc? nu sunt chiar atat de proasta sa cred asta.