| SunnyNana a întrebat:

Care credeti ca este cel mai ascultat gen de muzica?

14 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Majoritatea lumii ascultă ce se dă la radio, deci prin urmare, melodiile alea house si dance de doi bani.

| Polaris a răspuns:

Cui îi pasă.

| Jessica a răspuns:

House/Pop, cea care se dă toată ziua la radio.

| 1000bodies a răspuns:

La noi in tara: manele si dance. In toata lumea: pop si dubstep.

| Musique a răspuns (pentru 1000bodies):

Yah,dubstepbatting eyelashes

*in legatura cu intrebarea*
Ceea ce se difuzeaza la radio + rap (romani, chiar asculta rap, doar ca e prea vulgar pentru radio)

| RockNbeer a răspuns:

Ce conteaza care este cel mai ascultat gen de muzica?
Asculti ce iti place.
Daca cea mai ascultata melodie ar fi sunetul unei drujbe.ai asculta si tu nu?

| MayumiSachiko a răspuns:

Pentru mine,muzica cea mai buna este RnB-ul, dar pentru ceilalti raspunsul este HOUSE peste tot auzi acelasi gen, aproape la toate poturile radio si la tv.

| Narcis2007 a răspuns:

Pe primul loc pop, pe al doilea rock

| cristyna13 a răspuns:

Din pacate in Romania se asculta mai mult manele decat ceea ce se asculta in alte tari crying

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

La noi in tara cred ca dance si manele. Si in lume, nu stiu... Fiecare tara cu genurile sale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In lume:pop,dance, house.
in tara:manea(pe numele adevarat:ragete), pop si house.
funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal cred ca Dance/Pop. Uite un sondaj: http://ivox.ro/IntrebareaZilei/arhiva/id/16

| Alexandra_Borchina_1990 a răspuns:

Trancewinking

| lucky5938 a răspuns:

Rock-ul