| Ododo3 a întrebat:

Credeti ca alunitele sunt urate,va rog sa imi spuneti sincer eu am cateva pe fata si ma simt foarte prost din cauza lor cand le vad pe prietenele mele cu fata perfecta,cred ca ma dezavantajeaza chiar daca unele persoane mai apropiate imi spun ca sunt frumoase eu continu sa cred ca lumea ma priveste altfel si nu ma consider niciodata frumoasa din cauza lor! Am nevoie de parerea voastra, cat se poate de sincerahappy Fundita

4 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Nu si Adrian Mutu are alunita si chiar il prinde daca ai fost pe faza big grin

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu una ador alunițele love struck. Am 2 pe față și chiar îmi plac foarte mult. Nu are de ce să îți fie rușine cu alunițele. Sunt frumoase în felul lor!

| Patricia99 a răspuns:

Alunitele te fac speciala... diferita! Daca tu te consideri frumoasa asa te vor considera si restul! Mereu vor fi guri rele dar tu trebuie sa ai proria ta parere. happy Fii puternica!

| Sorynik1997 a răspuns:

Eu sunt de parere ca alunitele st dragute de exemplu cunosc o fata care are pistrui aproape pe toata fata si e draguta.