| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că am ales un subiect potrivit/cautat pentru blog? Ce parere aveti? Sa continui cu pareri despre anumite produse?

http://floallthings.blogspot.ro/? m=1

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Subiectul e pe atat de bun pe cat il faci tu sa fie bun.

Insa un blog scris asa slabe sanse are sa faca un cititor sa revina.

Scris dezordonat, bold uri, diezuri, fraze nealiniate te doare mintea incercat sa citesti... sa nu mai zic de fundalul ala roz in 10 nuante

| Nemessys a răspuns:

Oamenii de cele mai multe ori prefera sa rada. Nu zic ca asa ceva nu este cautat, insa daca vrei sa ai succes atunci posteaza ceva amuzant. De ce crezi ca vloggerii au succes? Sau. de ce crezi ca un vlogger amuzant are mai mult succes decat un canal educativ? happy Daca vrei sa continui cu asta, atunci o poti face, este alegerea ta.