| Eva28 a întrebat:

Credeti ca anul acesta media de admitere la colegiul national SFANTUL SAVA va creste cu mai mult de 15 sutimi, avand in vedere subiectele de la evaluarea nationala, extrem de accesibile oricui? Mentionez ca anul trecut ultima medie la mate-info a fost 9, 65. Am mare nevoie de parerile voastre! Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca vor creste dar nu pot garanta daca cu 15 sutimi sau mia putin, dar la subiectele penibil de usoare care au fost greu sa nu creasca.