| Eva28 a întrebat:

Care credeti ca va fi ultima medie de admitere la liceul SF. SAVA, mate-info, anul acesta, avand in vedere ca mediile vor creste in urma subiectelor usoare de la examen? As aprecia sa aflu parerile voastre!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din moment ce e cel mai bun liceu din Bucureşti, cred că în jur de 9, 50. happy

| ElenaSA a răspuns:

Cred ca media va fi mai mare de 9, 70. Avand in vedere ca anul trecut a fost mai mare de 9, 60.Succes daca te-ai inscris la liceu!

| Eva28 explică (pentru ElenaSA):

Eu am 9, 78, iar ultima medie anul trecut a fost 9, 65. Credeti ca depaseste 13 sutimi?

| ElenaSA a răspuns:

E posibil sa intri. Oricum, sunt si alte licee bune, de exemplu Colegiul National "Mihai Viteazul", Colegiul National "Gheorghe Lazar", Colegiul National "Gheorghe Sincai", iar tu ai multe optiuni de facut pe fisa.Completezi fisa in ordinea optiunilor.La oricare dintre aceste licee vei intra vei avea succes in invatare.Bafta!

| Eva28 explică:

Ultima medie anul trecut a fost 9, 65. Eu am 9, 78, credeti ca intru?