| BetyKittyArr a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa imi fac o pagina de facebook? Adica aia cu popularitate unde dai like`uri multe..., si daca da, cum happy funda happy

Răspuns Câştigător
| MyMyutza a răspuns:

Facebook este un site de socializare.Pe el isi face cont oricine doreste. Daca vrei iti poti face o pagina si nu cred ca ar fi ceva gresit in asta.Deci,ca sa il poti face trebuie sa intiri pe pagina principala Facebook(nu pe cont)si undeva in josul paginii scrie,, Creează o pagină pentru o vedetă, o trupă sau o companie.``apesi pe creeaza o pagina si alegi subiectul:divertisment etc. SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR.