| ReadAllAboutMe a întrebat:

Care pagina de facebook are cele mai multe like-uri? puppy dog eyes

Nu e nimic daca sunt mai multe.♥

Sa nu credeti ca am uitat de FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pagina lui Eminem.

| ByA_9824 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt e pagina Rihannaeiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru ByA_9824):

Posibil. Nu stau să verific paginile tuturor vedetelor.

| mary343 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt acum e a Shakirei happy

19 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe explică:

Stiti si pagini cu 100.000 de like-uri? Daca da lasa-ti link-ul si va dau Funda! puppy dog eyes

| Lady a răspuns:

Bună! >:D<
Vă invităm pe pagina noastră! Sperăm din suflet să vă placă şi să ne ajutaţi să creştem.Nu uita:You Only Love Once!
Contact: yolopage@yahoo.com
Publicitatea va fi reciproca :)
http://www.facebook.com/yolopagee

| Andreas23 a răspuns:

Nu stiu, dar vreau si eu un like la pagina asta http://www.facebook.com/? q=#/pages/The-Best-Friends/311136942339129 Multumesc!

| strengaritzza a răspuns:

Papagali, Statusuri:X, Zambiti, D-sOara rebeLa. Cateva ti-am dat. Astept FUNDA.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru strengaritzza):

Asteapt-o in continuare

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Best Vines

| BlackDarkAngel a răspuns:

Http://www.facebook.com/......2820935976
un like aici va rog! multumesc :*

| InViataReala a răspuns:

Nu prea stiu! Dar daca ai putea da like la ~. Pentru un zambet.~ ar fi minunat! E o pagina super! Merita like-ul tau! Multumesc.

| alex4410 a răspuns:

Nu e nici Eminem nici Rihanna si prostia aia de statusuri nici atat.Pagina cu cele mai multe like-uri pe facebook este Facebook for Every Phone care are 188 de milioane de like-rui : https://www.facebook.com/f4ep?fref=ts

| Mirrabella a răspuns:

Pagina insăşi. Facebook. happy

| Anonim2102 a răspuns:

Shakira.are intre 106 milioane de like-uri si 110 milioane

| Hawk a răspuns:

Eminem