| mardeamor a întrebat:

Credeti ca arat a pitzipoanca?laughing

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Esti noua...nici eu nu am asa muult timp aici insa deja stiu ca astfel de intrebari ii starneste rau pe unii care abia asteapta sa zica cate ceva de rauwinkingesti o fata normala frumoasa si iti place sa ai grija de tine sa arati bine la fel sunt si eu si nu vad problema daca ai fii pitziwinkingpup si nu te lua dupa altiiwinking

17 răspunsuri:
| User a răspuns:

De ce intrebi?raised eyebrows Te simti, sau?

| xibalba a răspuns:

De ce? vrei neaparat sa arati a pitipoanca si iti e frica sa nu dai gres? Esti pe drumul cel bun.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Cam da, big grin
Acuma depinde si cum te comporti ce manele asculti.etc laughing)

| Zâmbărici a răspuns:

Nu dragutsa happyDaca iti place culoarea roz ce treaba am eu sa iti zic ca arati a pitzipoancawinking...Stii parerile sunt impartite dar mie nu mi se pare ca arati a pitzi daca te imbraci in rozwinking.

lolita
| lolita a răspuns:

Dupa poza as zice ca da, dar acum depinde cum te comporti in societate.winking. cum nu te cunosc personal nu pot opina.

| albastrel a răspuns:

Ma sincer mie nu mi se pare ca arati a pitzi. adica ai o bluzica roz, o pereche de ochelari negri si un botic roz tongue. Din cate stiu eu ca sa fii pitzi iti trebuie mai multe decat ce am enumerat eu sus.Si pana la urma imbraca-te cum vrei, machiaza-te cum iti place, simte-te bine in pielea ta chiar daca unii spun ca esti pitzi sau imbracata ca o baba.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Nu, eu nu cred, dar da-ti jos de la avatar poza cu pitipoanca aia roz, ca induci lumea in oroare.

| Bubble a răspuns:

Nu. DAca te imbraci in roz nu esti piti.

| Crs a răspuns:

In ziua de azi. din ce in ce mai multe fete sunt pitzipoance. dar nu ne consideram. le consideram pe altele. stam si le analizam : "uite fata cat roz are aia pe ea", dar cand ne uitam la noi si noi suntem pline de roz. nu vad ce e asa rau in culoarea asta thinking eu una port mult roz si chiar imi place, iar daca lumea zice ca-s pitzipoanca, n-are de cat! Comentam de rujul roz, dar hai sa fim serioase, la multe dintre noi ne place! happy Si iti dau un sfat daca tu asa te simti bine, nu trebuie sa iti pese ca lumea zice ca esti pitzipoanca. si de fapt in ce consta acest termen? care sunt "conditiile" pe care trebuie sa le indeplinesti sa fi o pitzipoanca? :-J

| miauu a răspuns:

In poza d ela profil da cam arati uleaca
dar nah
daca tie iti place asta e
winking

| Alphawolf a răspuns:

Ce inseamna pitzipoanca? Arati...

| alexutzu00791 a răspuns:

Numai tu? ia uite o si pe brun3ta ce artista e. Insa sper ca mi va raspunde cu:toti cei ce ma critica si vor sa ma schimbe de fapt eu vor sa ma invidieze si vor sa aiba ce am eusmug. Dar ce sa facem, voi sunteti la moda

| anna01 a răspuns:

Trebuia sa pui doar poza si lasa-i lumea sa te caracterizeze printr-un cuvant.Intrebarea e retorica, iar poza e mai mult decat graitoare.Sa zicem ca poza ne-ar induce in eroare-ca de fapt nu esti-, facandu-ne sa dam aprobator din cap:"Da, e pitzi", dar si cum scrii, cu "tz"...cred ca vei obtine voturi multe afirmative:-d

| drg1994 a răspuns:

Nu mai cine zice asta este prost de fel dar eu cred ca esti o fata foarte cool mi-a facut placere sa-ti raspund si nu mai baga toata lumea in seama pa pup mi-a facut placere sa-ti raspund

| Lavy_4392 a răspuns:

Nu! esti frumoasa si daca cineva ti-a spus asta e o/un mare prost/awinking kiss:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te imbraci in roz, asta nu inseamna ca esti pitipoanalaughinglaughing. Dar in poza de la avatar, pari, deoarece ochelarii aia, bluza aia (nu conteaza ca e roz) si stofa ta, iti dau aer de asa cevawinkingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? DA.