| daniela98_1923 a întrebat:

Credeti ca cateodata nu sunteti ascultati de parinti asa cum trebuie?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Taicameu e cam iesit din fire se enerveaza cu usurinta si asta nu imi place la el.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu...mai degraba eu nu ii ascult pe ei!
ma enerveaza fetele astea care cred ca toata lumea e impotriva lor cand de fapt nu ar recunoaste o persoana care tine la ea de una care il doare in cur de ea!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

S-a intors roata? Nu mai asculta copii de parinti, ci invers?

| YoYo a răspuns:

Sunt convins ca undeori ei nu fac mereu ce trebuie chiar daca multi zic parintii stiu cel mai bine. Ei fac doar ce cred ca e mai bine pentru tine.Si da. Dupa ce fac o prostie mare sau iau o nota mica nu ma asculta deloc sa le explic motivul straight face Dar asta e o sa treaca. bft