| supradoza_de _vyse a întrebat:

La parinti tineti foarte mult si ii ascultati, dar in ce masura ati asculta de ei daca v-ar spune ca persoana cu care sunteti nu este potrivita pentru voi?

Răspuns Câştigător
| zeeeeeex a răspuns:

Daca mie ai mei mi-ar spune ca fata cu care sunt nu e cea potrivita pentru mine, i-as asculta sa aud tot ce au de spus... apoi le-as pune in balanta... ceea ce simt eu, cum ma simt eu cu ea, ce inseamna ea pentru mine si ce pararere au ai mei despre ea... si dupa multe dezbateri cu gandurile mele o sa iau o decizie favorabila pentru mine in primul rand... si apoi pentru ei sau pentru ea big grin

4 răspunsuri:
| Sabwy a răspuns:

Daca mama mi-ar spune ca baiatul nu este potrivit pentru mine. cred ca as asculta-o pentru ca are mai multa experienta decat mine. si cred ca stie ce zice. e intotdeaua stie ce-i mai bine pentru mine! Te iubesc Mami! Dar din fericire iubitul meu este pe placul parintilor.:XTe iubesc Alex!:X

| miha_3376 a răspuns:

Pai, eu i-as asculta sa vad ce au de spus si dupa as incerca sa-i conving ca persoana cu care sunt este cea mai potrivita pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde...daca...au dreptate sau nu! trebuie sa gandesti din toate colturile situatia asta si daca iti dai seama ca nu au drepatate.incerc sa le demosntrez ca gresesc si ca persoana care am ales-o e persoana potrivita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cred caa nu mi-ar pasa de loc fiindca nniciodata nu mi-a pasat de parerea nimanui..pe ceea a parintilor am respectat-o dar asta nu inseamna ca am fost de acord cu ea