| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e ciudat ca o fata sa fie mai retinuta la o prima intalnire? Sau sa nu raspunda pozitiv la anumite lucruri care par normale?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Da, este cat se poate de normalbig grinidem yooobig grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mi se pare normal...adica sunt unele fete mai timide si mai retinute si pana ajung sa te cunoasca mai bine sunt mai retinute...mai ales daca te place atunci cu siguranta e mai retinuta ca sa incerce sa faca o impresie buna si alea alea...si tocmai cu chestia asta gresim... dar sunt sigura ca doar a vrut sa faca o impresie buna si ca te place...imi amintesc ca la fel eram si eu cu prietenul meu...la inceput nu mi'as fi permis sa'l gadil, sa'i sar in spate, sa'l fac bou laughing da acum imi permit laughing

| marsy a răspuns:

Dea. desigur. de obicei fetele sint mai retinute decit baietii. mai ales la prima intilnire. e mai emotiva!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Depinde si de caracterul fetei!

| M.madallina a răspuns:

Sigur ca poate fi.fiecare fata chiar daca e indrazneata sau timida poate fi retinuta la prima intalnire.doar e prima nu? nu cred ca e ciudat.pa-pa

| unavailiable93 a răspuns:

La prima intalnire, ca si la celelalte intalniri, din punctul meu de vedere, o fara ar trebui sa se comporte perfect normal, ca si la celelalte intalniri. E o prostie sa te comporti mai altfel ca mai apoi sa iti dai arama pe fata. Comporta-te cat mai normal postivil, fi comunicativa si deschisa oricarui subiect, si crede-ma o sa faci impresie. Cel putin mie, asta mi-ar placea sa vad la o fata la prima intalnire.

| marry a răspuns:

Nu e nimic ciudat... poate e mai timida... dar de ce ar raspunde pozitiv la orice? .mai ales daca nu te prea cunoaste?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este prima intalnire, numai! Nu poti spune DA din prima clipa daca omul te intreaba ceva stanjenitor si nu ai mare incredere in el. laughing Sa fim seriosi! Oricine este asa la prima intalnire. Inclusiv o fata. La prima intalnire este mai timida, mai simpla, mai emotiva, mai fricoasa...
Insa e absolut normal.

Pa-pa!