| Ciprian2807 a întrebat:

voi ce credeti ca as putea face la prima întâlnire? fundăă...

2 răspunsuri:
| Biițăăă a răspuns:

Nu cred că ar trebui să faci nimic special. Doar să fii tu însăți, să te comporți cât mai natural. Și, ca să-ți dau un pont, fetelor le place să râdă, așa că alimentează-te cu un spirit al umorului cât mai dezvoltat și bineînțeles cu un buchet de flori. Baftă!

| A3 a răspuns:

La ce te referi mai exact? la ce ai putea face gresit? sau la ce poti face ca s-o dai gata?