| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e inregula daca am un prieten la 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Mihaelutsaa a răspuns:

Da, este in regula, cel putin asa spun eu.la 13 ani am avut si eu primul prieten. Daca ai un prieten la o varsta atat de frageda, trebuie' sa ai grija.Va plimbati, una alta, un pupic pe obraz, nu exagerati.

Oricum, cred c-ar fi trtebuit sa-ti intrebi parintii, ei sunt in intreaga masura sa-ti spuna big grin
:*

5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Este ok. Dragostea nu are varsta.Insa, e bine ca diferenta de varsta sa nu fie mare.

| darkeyes a răspuns:

Nu este.Eu am avut prieten de la 12.Insa nu il pune pe el pe primul loc.Gandeste`te si la scoala!
Bye

| dya_8470 a răspuns:

Depinde mie nu mi se pare in regula adica esti prea mica pentru ati da seama de multe lucruri da cel mai important este ce simti tu.

| dya_8470 a răspuns:

Da nu are varsta da ti se pare normal ca fetele si baietii sa isi inceapa viata sexuala de la 11 ani? da acum deja daca nu ai prieten de la 12 ani nu o sa mai ai niciodata doar baietii se folosesc de ele pentru ca majoritatea sunt cu baietii mai mari ei sunt cu fete mai mici pentru ca fetele de varsta lor nu sunt atat de proaste incat sa le cada in plasa.

| Maria_8560 a răspuns:

Stai draga linistita ca unele au si copii la varsta talaughing