| eriksim311 a întrebat:

e vorba de o fata... credeti ca as avea vreo sansa la ea?
idea e ca mie chiar imi place mult de ea:|
dar adevarata problema e ca mi-e rusine sa o intreb daca vrea sa fie cu mine...:|
http://www.facebook.com/covaci.ralisa
asta e linkul de facebook al ei
plzzz help!

Răspuns Câştigător
| secretword a răspuns:

Daca ia ar stie ca i-ai pus facebook-ul aici nu cred ca i-ar placea...
Daca ti-e rusine noi cu ce te putem ajuta? unde e barbatia aia de tine, i-a scuturo un pic laughing Fa-ti curaj pana nu este prea tarziu si ti-o fura altul. Fata e draguta, asa ca numai pierd timp pe aici si inventeaza ceva sa-i spuiwinking bafta

3 răspunsuri:
| Gabryel123 a răspuns:

Pf e aradeanca thinking si prima dato no intreba direct daca vrea sa fie cu tine ci scoateo la un suc, la o plimbare si asa rezolvi totul si chiar daca te balbai cand vorbesti cu ea ei o sa ii placa deci nai de ce sa iti faci griji big grin