| Clara120 a întrebat:

Credeti ca este bunul urmatorul meniu pentru a slabi?

Dimineata : cereale cu lapte, omleta sau ou ochi cu sunca prajita.

Gustare: un mar, un baton de cereale.

Pranz: o ciorbita de vita sau de zarzvat/legume, iar felul 2, un piure de cartofi cu carnita la gratar + o salata.

Gustare: niste fructe. (5 mandarine, 1 mar, depinde ce am in casa)

Seara: o cana de lapte sau un iaurt.

Plus cele 20 de abdomene.

2 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Nu e prea bun in primul rand ca ai "omleta sau ou ochi cu sunca prajita."daca ti regim ca sa slabesti nu trebuie sa mananci grasimi sau prajit, in rest este binehappy, incearca sa mananci cate putin chiar daca mananci de 5-6 ori dar cate putin ca daca mananci odata si mananci prea mult nu faci nimic.Numai Bine!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, daca scoti abdomenele din lista, va fi meniu de ingrasat fara suparare laughing