| Stefaniaaa a întrebat:

Credeti ca este in regula daca nu am avut nici un prieten si urmeaza sa implinesc 14 ani in scurt timp? Pur si simplu baietii ma ignora.Sau asa cred eusad...Deci...e in regula sau voi ramane "nemaritata" pentru totdeauna? Multumesc:*++

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Ai abia 14 ani(nici atata inca), nu e mare lucru ca nu ai avut inca prietenoh go on Sa sti ca sunt multe fete de varsta ta care nu au avut inca prieten, o sa vezi ca vei intalni cu siguranta un baiat care sa te placa asa cum esti. Nu vei fi single pentru totdeaunawinking

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Mai mult ca sigur nu vei ramane"nemaritata"laughingEste in regula, eu acush' fac 15 si n`am avut prietenlaughing)))... Mi' s-a mai "oferit" darthinking pur si simplu nu mi-a placut de respectivu, ma indragostesc mai greulaughingsi de cine nu trebuie':-

| laviniaerg a răspuns:

Nu cred ca baietii te ignora. poate nu ai stiut tu sa ii atragi big grin si oricum, mai ai timp (nu ai nici 14 ani) nu e o tragedie sa stii. iar faza cu "nemaritata" pentru totdeauna mi se pare no talkinghee hee fii mai optimista si o sa vezi ca o sa apara si fat-frumoswinking bafta :*

| Fluffy a răspuns:

Nu cred ca baietii te ignora, oricum ai o viata inainte sa cunosti multi baieti care te va face fericita:X stai linistita