| ITstul a întrebat:

Credeti ca evaluare nationala va fi atat de usoara?

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

O sa fie chestii medii, adica si pentru copii buni si pentru cei care nu invata asa bine. Dar o sa fie chestii la care trebuie sa fii foarte atent ca sa nu le gresesti, chiar daca par banale, unele trebuie tratate cu raspundere.

| anyia a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "atat". Ca daca ai stat si ai baut cerneala 4 ani de scoala, o sa fie "super grea". Oricum, daca te-ai straduit putin, o sa fie simplu, trebuie sa fi atent si sa nu te grabesti.

| fevrier a răspuns:

Sincer, da. Treaba e să nu greşeşti din neatenţie.

| Cduncfujndf a răspuns:

Da, va fi.