| Ann95 a întrebat:

Credeti ca exista suflete pereche?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyDa! Cred ca undeva pe acest Pamant, exista sufletul pereche al fiecaruiahappyAi grija de tine!happy

4 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Da exista si la orice pas ai ocazia de a-l cunoaste, chiar daca pare ireal asa e! Sper sa ti-l gasesti! Succes!happy

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu cred.
Consider ca sufletul pereche, ca si principiu, se construieste. In fiecare zi, gasesti in perechea ta o noua caracteristica care te face sa spui ca ea este sufletul tau geaman, oglinda ta.
Sufletul pereche nu se gaseste pur si simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista.Cand sau cum il vei intalni, asta nu se stie niciodata! Poate fi intr-un moment in care nici nu te astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal ca exista, altfel nu ar mai exista iubireawinking