| Rukhsandra a întrebat:

Credeti ca exista "suflete pereche"?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E un basm.Frumos.Dar totusi un basmbig grin

| Luori a răspuns:

Da, cu siguranta cred ca exista sufletul pereche. Mai cred ca si numai cand il gasesti poti spune ca esti cu adevarat fericit/a!

| madagascar a răspuns:

Da, unele lucruri ni se intampla in viata tocmai pentru a ajunge la persoana respectiva, spun asta din proprie experienta

| max_4494 a răspuns:

Dumnezeu a lasat dragostea tocmai pentru ca oamenii sa-si gaseasca sufletele pereche!

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Da, cred ca exista, pentru ca orice suflet isi gaseste la un moment dat jumatatea cu care se potriveste perfect, "sufletul sau pereche".

| Skeletonized a răspuns:

Cred ca un suflet pereche este un prieten adevarat pe care ajungem sa-l iubim mai mult decat pe noi insine happy

| ionela_5345 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles happy. In astfel de cazuri, relatia este perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuni spuse de oameni nascuti fericiti care traiesc in lumea lor idilica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuni spuse de oameni nascuti fericiti care traiesc in lumea lor idilica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, credhappy