| Brittanie a întrebat:

Credeţi că există un domn Goe al zilelor noastre? De ce?

Răspuns Câştigător
| ilinca23 a răspuns:

Buna!
Da, exista un domn Goe si in zilele noastre. Il gasim peste tot. Eu aveam un domn Goe in clasa la liceu. Era putin dolofan, nu stia sa vorbeasca corect, era slab la invatatura, si cu toate astea se credea un "jmecher", avea cele mai performante lucruri si facea caterinca pe seama tuturor. Din categoria domnului Goe fac parte toti copii din ziua de astazi care nu au mai mult de 12 ani dar cu toate acestea se cearta cu parintii pentru ca nu le-au cumparat Samsung Galaxy S III ci le-au cumparat Iphone 3G", care nu au tableta de 20 de milioane, ci una modesta de numai 5 milioane... Toti rasfatatii/toate rasfatatele, care sunt slabi la minte (sa nu ii numesc prosti) si li se fac toate poftele fac parte din categoria "Domnul Goe".

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti ai aici pe TPU vreo cativa, doar cauta intrebarile de genul "Cum il convind pe tata sa isi schimbe Iphone 4S in 5 ca 4S nu mai e cool"