| Mariani_Roberto_1993 a întrebat:

Credeti ca foile de hartie pot schimba viata? ce rol au foile de hartie?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

O carte poate intr-adevar sa schimbe viata unui om.Cartile motivationale sau de dezvoltare personala au schimbat viata in bine oamenilor care au aplicat invataturile si tehnicile prezentate in carte.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si o foaie de hartie gen diploma iti poate schimba viata.

| Neo12 a răspuns:

Da, foile de hârtie pot schimba multe. În special, dacă copacii n-ar mai fi sacrificaţi pentru atâtea hârtii pe care, cei mai mulţi le aruncăm, ar fi mai mult oxigen. Cred că foile ar putea fi prelucrate şi din alte materiale, mai puţin folositoare.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru Neo12):

Sunt multe in supermarket pacat ca uni le cumpara sa le arunce,.

| Neo12 a răspuns (pentru Mariani_Roberto_1993):

Păi majoritatea asta fac. Sau pe foile astea, se scriu nişte lucruri inutile, după care vezi teancuri de hârţoage aruncate la coşul de gunoi. Fac tot felul de afişe care n-ar trebui publicate (în staţia de autobuz sunt afişe în care se precizează angajarea unor fete pentru video-chat).

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru Neo12):

Si cine este vinovat aici cei ce fac atat de multe sau cei ce fac si le scriu si le arunca pentru nimic. Noi nu dar cei care o fac