| Happy Man a întrebat:

Credeti ca G+ ( Google+) va reusi sa detroneze uriasa retea de socializare Facebook? De ce?

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Nu... din moment ca nici nu am auzit de "G+" si nici prietenii mei nu au auzit pentru ca daca ar fi stiut mi-ar fi spus si miebig grin

| Happy Man explică:

@Anna : Asta din cauza ca esti o persoana normala care isi vede de treaba ei, pentru ca daca ai fii administrator de site ca mine si ai fii obligata sa citesti peste 400 de articole in limbi diferite ai fi stiut din secund cand a fost lansat Google+, dar cel mai important este ca acum esti informata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiam ca exista. Oricum, orice in lumea asta va fi detronat odata.happy