| TeodoraCucerzan a întrebat:

Credeti ca gandirea din adolescenta ramane aceeasi si la maturitate,de ce?

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Nu draga teodora nu va ramine gindirea la fel si la maturitate de ce? pentru ca te vei mari vei avea alte idei probleme cu cit treci prin viata cu atit vei vedea mai mult si diferit problemele.acum esti o fata... apoi doresti sa te casatoresti sa ai pe cuineva sa ai copil sa ai o casa sa ai un job bun.vei gindi altfel vei vedea problemele altfet.bafta ...iti doresc tot binele din lume

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh, unii oamei nu se schimba niciodata
Unii or sa fie copii mereu
alti se maturizeaza de mici, alti niciodata
happy

| Primo a răspuns:

Pai depinde eu sunt adolescent... si gindirea mea s-a schimbat intr-un an datorita unor evenimente din viata mea, deci parerea mea e ca nu ramine aceeasi se schimba happy