| blunts a întrebat:

Credeti ca iarba ar trebui legalizata?laughing

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Sincer? Ar trebui sa fie legalizata, dar doar pentru cei care isi pot reface sanatatea cu ajutorul ei.Adica.sa existe unele restaurante de ex in care sa poti intra doar pe baza unei retete de la medichappy. Atat, nimic mai mult. Oricum si daca e legalizata si daca nu, ea tot se consumahappy

by daiiwinking

15 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Categoric nu.

| JeSa a răspuns:

Buna! da cea de pe ses e de catre vaci, iar cea ce se afuma de catre om la Amsterdam e legalizata!, Spuneti Nu Drogurilor! Pa, pa!

| hândel a răspuns:

Nu creaza dependenta? Asa cum face alcoolul, tutunul, si ce-o mai fi pe piata? Mai vreti o tentatie la nas? Eu sunt importiva.

| Paris a răspuns:

Doamne fereste! Dupa ce ca avem o tara vai-mama ei, ne mai trebuie si niste oameni care dupa ce ca nu sunt cum ar trebui, sa mai fie si drogati? Nu!

| LaMisto a răspuns:

Pai legalizata sau nu tot aceeasi treaba eoh go on...laughing)

| Seline a răspuns:

Da, e un drog usor pe care oricum lumea il consuma, in plus, legalizandu-l dispare acea senzatie de " fruct interzis ".

| ._6225 a răspuns:

Nu.

| gossipgirlxoxo a răspuns:

NU.Si asa suntem cu capu-n nori...

| bnegative a răspuns:

Sunt membru pe acest site de jum de ora si cred ca asta e cea mai tare intrebarebig grin. Dupa pararea mea bautura ar trebui ilegalizata si iarba legalizata.Ati vazut vreodata la stiri ca gigi a fumat 1g de iarba si si a omorat nevasta? In schimb vasile din satu Cucuieti din deal a baut toata noaptea si cand a ajuns acasa si a omorat toata familia(astea sunt in fiecare zi la ora 17. 00 pe protv) si nu sunt in realuare de ierilaughing. Justme incearca vezi cum e si dupa aia poti raspunde la aceasta intrebare, nu zic sa te apuci sa fumezi dar totu in viata trebuie incercat, cu masura bineinteles.Have a nice Trip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde a fost legalizata, nu se face exces, inveti cum sa o consumi si totul este ok, alcoolul nu a fost pus sub ilegalitate desi ar cam trebui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Fiecare face ce vrea cu viața lui până la urmă. Așa, de ce să nu interzicem și tutunul sau alcoolul? Toate fac rău, și totuși... sunt legale. happy

| yodeiutza96 a răspuns:

Nu

| MiculUsar a răspuns:

Da. si alcoolul si tutunul sunt la fel de rele si sunt legale.

| RaresArghisan a răspuns:

Da si normal! M am saturat sa ma duc pana in Amsterdam in fiecare vara dupa iarba sad