| ForbiddenLove a întrebat:

Credeti ca inseamna ceva daca am visat pe cineva 3 nopti la rand?big grinhappy

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pai...visele sunt de fapt oglinda preocuparilor tale. Poate te gandestiff mult la acea persoana.Incearca sa-ti concentrezi gandurile pe altceva si o sa vezi ca visele disparhappyvise placute:*

| pwp a răspuns:

Iti place de acel cineva

| sexychick_4075 a răspuns:

Dupa intrebare cred ca e vorba de un baiat (daca u esti fata ) sau o fata (daca esti baiat ) si vrei mai degraba sa afli daca iti place aceasta persoana si din aceasta cauza o visezi. Daca asta e intrebarea inseamna c ti-a intrat in cap si ca il/o placi. fundita?:d

| bianka93 a răspuns:

Pai ew cred ca are o semnifikatie. dar nu stiu sigurhappy

| BUFU_7128 a răspuns:

Insemna ca iti e dor de ea, iti e draga, te culci cu gandu la ea.tongue

| loveaholic a răspuns:

Ca iti e dor de persoana aia sau ca te-ai gandit mult la ea in perioada asta

| ilovegreeneyes a răspuns:

Simti ceva pentru persoana respectiva! iti place ha?:->

| angel05 a răspuns:

Inseamna ca tii foarte mult lapersoana respectiva happy.