| inna a întrebat:

Credeti ca exista dragoste adevarata? happy

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Cei ce au cunoscut-o, o sa-ti afirme, pe bune dreptate.
Cei ce n-au cunoscut-o, o sa-ti nege, cu inversunare, cu argumente date din frustrarea netrairii.
Cei ce intreaba, inseamna ca n-au intampinat-o pana acum, dar isi doresc acest lucru.
DA, exista!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Categoric, da!

| mgtow a răspuns:

Exista dar eu nu o sa mai am parte de ea, johnny nu ai dreptate.

| Ronnix a răspuns:

Fara dar si poate, foarte rar dar totusi... exista si atat timp cat exista se poate! happy

| AddaXD a răspuns:

Buna! Eu cred ca exista si pana sa ai parte de ea treci prin momente grele, dar si prin unele frumoase. happy

| aly a răspuns:

Inca nu stiu.

| jo_7070 a răspuns:

Exista! si uneori este atat de dureroasa. si uneori este atat de frumoasa este frumoasa

| Johnny_3797 a răspuns:

Da exista si fiecare va avea parte de ea happy

| ionelscumpik a răspuns:

Da exista dragoste adevarata