| Dixie a întrebat:

Credeti ca media 8, 93 in clasa a 6-a este buna? Mie una mi se pare. Ceilalti zic ca este buna. Si daca imi puteti spune la ce profil s-ar putea intra cu aceasta medie. Din curiozitate

6 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Cam micuta. Straduieste-te mai mult pentru ca pana in clasa a 8-a sa ai media mare. Profilul tu ti. l alegi. Adica poti sa optezi pentru filologie [ romana], matematica info [ matematica], economic [ tot cam pe undeva pe acolo la mate] si mai sunt.
Eu sunt la filologie, dar tu ai timp sa te gandesti. Acum axeaza-te pe marirea mediei.

:* Mult noroc!

| heyromania a răspuns:

E buna... eu am 9, 67

| Hokaghe a răspuns:

Bunicica... dar daca te straduiesti putin ar fi mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da media 8, 93 este buna ca si eu am avut media pe a8a media 8, 75 si am intrat la u liceu foarte bun la uman si acum sunt doctor

| Dixie explică:

Nu m-i se pare. Pardon.

| Dixie explică:

Poate ca intrabarea mea a sunat prostesc.