| Babygirlll29 a întrebat:

Credeți ca o fata frumoasa e plăcuta de toți baietii? ma refer,la o fata frumoasa cu trăsături frumoase,stiti voi bine, sau unora pur si simplu nu le place? Ma interesează in special băieții frumoși.
Multumesc

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce crezi ca personale frumoase sunt asa populare? inseamna ca majoritatea considera pe fata x atragatoare e logic nu? sunt niste chesti cu care am sosit pe lumea asta cu toti se numesc GENE ele ne fac ceea ce suntem,barbati sunt atrasi de fetele frumoase dar noi barbati vedem o fata pe bucati,de exemplu te poate atrage sanii unei fete pe moment sau fundul unei fete sau fața ei, talia ei mica, personalitatea nu atrage pe nimeni, barbati urati nu recunosc ca cei frumos place tuturor ca nu pot trece de complexul inferioritati, deci in concluzie da orice barbat hetrosexual e atras de o fata gen selena gomez, teoria mea functioneaza de 8 milioane de anii, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea nu-i un termen logic, adica daca eu te percep frumoasa pe tine, altul poate sa te perceapa urata si invers. Si in general da, e placuta la modul ca ar vrea sa ti-o puna, si e placuta pentru ca are o aura calda, dar acum depinde, in ce mod vrei tu sa fii placuta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sincer... prostia din ea o face sa fie scarboasa, respingatoare, practic un monstru, deci da, asta e urata pentru mine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred ce sa spun

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Problema ta daca ma crezi sau nu, gusturile nu se discuta, noi am avut doar discutii in contradictoriu, asa ca ar trebui sa evitam tangentele.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se discuta pe naiba orice barbat hetrosexual e atras de aia, personalitatea nu atrage pe nimeni, nu inteleg ce sens are sa minti fata ca tu pe tine te atrage personalitatea nu fizicul cand realitatea dovedeste altceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asta e fata de o noapte, nici macar, crede-ma, chiar nu sunt atras de ea, adica mie-mi place sa am ce vorbi cu persoana de langa mine, si sa ma pot deschide in fata ei, sa pot primi sfaturi de la ea, in niciun caz nu vreau numai placere sexuala, si-am zis eu ca ma atrage doar personalitatea? Imi place si fizicul, sunt destule fete care le au pe amandoua, si dupa parerea mea gomez asta are doar una, adica fizicul. Ma rog, poate-s eu nebun ca gandesc diferit, dar sincer sunt si asexuat, imi plac fetele dragute, imi place sa petrec timp cu fete si cu baieti, si nu doar pentru perversiuni sexuale, pana la urma sunt aproape toti oameni.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Placerea platonica de a discuta cu cineva o am si eu,dar nu mi se scoala penisul cand vad una urata, eu vorbesc de atractia fizica, ce anume te exicta involuntar, asta e si intrebarea de fapt, fara atractie fizica nu incepi o relatie cu cineva si doar o relatie de prietenie atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca vrei sa stii ce ma excita involuntar, violenta, sunt sadomasochist am tot felul de fetish-uri: ballbusting, spitting, humiliation, cuckolding, trample, foot fetish, imi place sa incasez durere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-am inteles unde a vrut sa ajung cu soarecii. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe aia se fac experimente ca pe oamenii numai pot https://ro.wikipedia.org/wiki/Unitatea_731

| Adiq a răspuns:

Daca vrei ceva serios de lunga durata ( sau permanent ) cu o fata nu te mai gandesti doar la aspectul fizic, inca conteaza si el. Nu cred ca exista persoana sa fie placuta de toti.

Nu stiu la ce te referi tu prin "baietii frumosi", dar totusi am raspuns si eu. big grin

| Acras a răspuns:

Eu nu sunt frumos dar iti pot raspunde totusi.NUUUUUUU ai sa vezi ca o data cu varsta o sa cauti si alte lucruri la persoana de langa tine.Inteligenta,caracter placut si tot ce mai apartine. Daca e frumoasa de pici asta nu inseamna ca o si face femeia perfecta