| LaurikusDiDi a întrebat:

Cat de sincer este un baiat cand spune ca " esti frumoasa "? Oare la ce se gandeste atunci? la fizic.si ma refer aici la "dotari". sau la trasaturi? ochi, buze. sau pur si simplu la sufletul tau?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

La toate cele mentionate! happy

| Narfundo a răspuns:

Phoai doamne.La fizic bine inteles.Se uita la cr la buze.La chip.Cum sa ii zici la o fata "hei frumoaso laughing si sa te referi la suflet.Macar hei ingeras. Dar nu frumoasa.

| haiZI a răspuns:

Fizic
Partea cu sufletul e doar vrajeala sincer.Adica:daca ai fi o persoana buna(frumoasa sufleteste) si total inatractiva fizic tu crezi ca un baiat frumos cu calitati s-ar uita la tine, nici nu te vede lol, e reciproc.Frumusetea atrage privirea.pa

| Alex6027 a răspuns:

Intai de toate e atractia fizica. Partea cu sufletul ai sa o afli dupa ceva vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de baiatbig grin

unii se uita doar l fizicchatterbox 'forme'

dar altii se uita si la sentimentewinking (desi aceia sunt putin crede`ma)